Télapó itt van…….

December 6-án nemcsak a hó, de a kedves Mikulás is megérkezett az ikrényi iskolába. A gyerekek már napokkal előtte feldíszítették a tantermeket, dalokkal, versikékkel készültek a jó Öreg fogadására. Ezen a napon piros ruhába öltöztünk, hogy biztosan megtaláljon minket Télapó, aki nem érkezett üres kézzel, minden tanuló csomagot kapott. Idén senki sem talált virgácsot a csomagjában. J A Mikulásnak még volt ideje megpihenni az elsősöknél, a kandallónál melegedve örömmel nézegette a sok-sok rajzot, amit a kicsik készítettek. Vidám képek is készültek, a tanulók boldogan vették körül Télapót. Hamar eljött a búcsú ideje, kicsit szomorúan köszöntünk el. Jövőre is várunk kedves Mikulás!

A Mikulás csomagokat Ikrény Község Önkormányzata és Képviselő-testülete támogatásával állították össze a szorgos manók.