Tanulmányi versenyek az alsó tagozaton

Az idei tanévben is igyekszünk felkészíteni tehetséges, érdeklődő, szorgalmas tanulóinkat különböző tanulmányi versenyekre. Ezek között szerepelnek levelezős matematika, természetismeret versenyek, de ott leszünk matematikai keresztrejtvény fejtő versenyen, szövegértés, nyelvhelyességi versenyeken is indulunk. Tervezzük a természetismeret és közlekedési csapatversenyeken is az indulást.

Jákóné N. Zsuzsanna mk.vezető

ERDEI-MANÓK

Hagyományunkhoz híven idén is részt vettünk a Győri Tulipános Általános Iskola szervezésében 2018. február 22-én a 4. osztályosokkal az Erdei-Manók környezetismereti vetélkedőn.

A 4 fős csapat tagjai: - Dobos Dzsenifer,

- Kovács Levente,

- Nagy Ádám,

- Tompos Alex.

Idén az erdei növények, állatok témakörből voltak feladatok:

• találós kérdések, szólások,
  • madárhangok felismerése,
  • puzzle,
  • TOTÓ,
  • Kinek a ruhája?
  • rejtvény,
  • agyaggalamb lövészet,
  • illatfelismerés.

Ezek közül a legjobban a madárhangok felismerése tetszett diákjainknak.

Felkészítő pedagógusok:Csizmarik Béláné osztályfőnök, Mohosné Matkovics Eszter környezetismeretet tanító pedagógus és kísérő tanítónő: Lőrinczné Schnepp Katalin.