Ki a mester két keréken?

2023. május 17-én a Győri rendőrkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága a helyes közlekedésre nevelés céljából „Ki a mester két keréken?” néven vetélkedőt hirdetett. Ezen a versenyen elméleti (KRESZ teszt) és gyakorlati feladatok (kerékpáros ügyességi pálya) teljesítésével adtak számot tudásukról tanulóink.

A csapat tagjai:

lányok: Fodor Szófia, Kovács Lia Vivien, Tihanyi Regina,

fiúk:  Csaplár-Nagy Soma, Juhász-Tóth Máté, Szalai Richárd, Vida Mark.

4 osztályos tanulók. Felkészítő és kísérő tanár: Lőrinczné Schnepp Katalin Az utazásban még Fodor Szófia anyukája segített, köszönjük.

A gyerekek nagyon élvezték a változatos akadálypályát és ügyeskedtek a feladatlap kitöltésében is. A verseny után betekintést nyertek a Készenléti rendőrség munkájába, ahol Juhász-Tóth Máté apukája vezetett körbe minket, s még a fegyverszobába is bemehettek.

Tihanyi Regina a lányok között I. helyezést ért el, s Decathlon utalványt (15000 Ft), könyvet és értékes ajándékokat vehetett át. Így a megyét ő fogja képviselni az országos döntőn 2023. május 24-én, Budapesten. Addig is jó felkészülést kívánunk Reginek.

GRATULÁLUNK!!!