Angol verseny 4. osztály

A Vámosszabadi Tagiskola szervezésében egy kétfordulós angol versenyen vettünk részt a gyerekekkel. Az első fordulóban a Csizmás Kandúr történetét ismerhettük meg egy népszerű feldolgozásban, majd ezzel kapcsolatban egy hosszú online kérdőívet kellett kitölteniük. A második fordulóban Pán Péter történetére esett a szervezők választása, mely nyelvileg és tartalmilag is bonyolultabb szerkezetű történet. Ehhez online írásbeli feladatokat kellett kitölteniük különböző nyelvoktatást segítő programok (pl. kahoot) használatával, s kreativitásuk egy saját 'Magic island' (Varázssziget) megalkotásában is kibontakozhatott.

Csapat tagjai: Balek Miklós Dominik, Csaplár-Nagy Soma, Horváth Fanni

Felkészítő pedagógus: Miskolczi Gyöngyi

Mindhármuk aktív részvételének is köszönhető a sikeres részvétel, melyért dicséretet érdemelnek!