Tudásbajnokság

A 2021/22-es tanévben is részt vesz iskolánk a Tudásbajnokság elnevezésű országos versenyen. 14 felső tagozatos diák 3 tantárgyból (biológia, magyar, matematika) versenyez (iskolai fordulók). A tanulók közül 4 fő megmérettette magát a megyei fordulóban is, ahol a következő eredmények születtek. Biológiából: Élő Borbála 8.b osztályos tanuló 2. helyen, Lóránt Alexandra 8.b osztályos tanuló 3. helyen végzett. Matematikából: Markó Annamária 7.b osztályos tanuló 1. helyen, Élő Borbála 8.b osztályos tanuló 6. helyen, Lóránt Alexandra 8.b osztályos tanuló 7. helyen, Lóránt Béla 6.-dik osztályos tanuló 7.helyen végzett. Tanulóink körében népszerű ez a verseny, mert érdekes, gyermekbarát feladatokat kell megoldaniuk a diákoknak. Így remélhetőleg a jövő tanévben is sikeresen részt fogunk venni a versenyen.

Abda, 2022.05.02

Margittay László