Angol nyelvi verseny

2018 április 20-án a győri Oxford Nyelviskola angol nyelvi versenyt szervezett, amelyre iskolánk is benevezett. Győri és Győr környéki általános iskolások egyéni megmérettetésére került sor.

Iskolánkat képviselték Baracskai Fanni (5. o.), Sándor László (6.o.), Jaszenovics Milán (6.o.) Plangenauer Elizabet (7.o.), Magyar Bálint (7.o.). Mindegyiküket dicséret illeti, mert túljutottak az írásbeli első fordulón és behívták őket a szóbeli versenyre. Külön dicséret jár Magyar Bálintnak (7.o.), aki első helyezést ért el a hetedik osztályosok között, és Jaszenovics Milánnak (6.o.), aki nyert hatodikasok között, és Plangenauer Elizabetnek (7.o.), aki harmadik helyet szerzett.

Nagyon büszkék lehetünk rájuk, mert elvárásainkon felül, a győri, neves iskolák diákjai között remekül helyt álltak.

Felkészítő: Gergely Valéria