Versmondó verseny – Győrzámoly

Az Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola 2.b osztályos tanulói, Fekete Anna Sára, Kemény Hanna,Kemény Mira és Markó Annamária 2017. március 24-én részt vettek a Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola által megrendezett versmondó versenyen.

A nagyszabású versenyre 166 diákot neveztek be közel 20 győri és Győr környéki iskolából. A második évfolyamon 35 kisdiák szavalta el kiválasztott versét. Közülük Fekete Anna Sára 3. helyezést ért el.

Tanulóink szorgalmasan, szívvel-lélekkel készültek a versenyre és jól helytálltak e megmérettetésen.

Gratulálunk nekik és egyúttal köszönjük szüleiknek a felkészítésben való közreműködést!

                       

                                                                                              Kántorné Ujfalvi Barbara

                                                                                                   2.b osztályfőnök