Szövegértési verseny - Ménfőcsanak

2017. március 13-án került megrendezésre a Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola által meghirdetett szövegértési verseny, melyen iskolánk tanulói – Polyák Szófia 2.a osztály, Nyőgér Liána 2.b osztály, Tokos Anna 4.osztály - is részt vettek.

A versenyen több, mint 15 általános iskola (köztük 9 győri intézmény) diákjai mérték össze tudásukat. A gyerekeknek 60 perc alatt kellett 3 szöveget (szépirodalmi, ismeretterjesztő, dokumentum) feldolgozniuk.

A második évfolyamon Nyőgér Liána a 4. helyen(Felkészítő pedagógus: Kántorné Ujfalvi Barbara), míg Polyák Szófia a 6. helyen (Felkészítő pedagógus:  RadicsJános) végzett.

A negyedik évfolyamon Tokos Anna a 12. helyet szerezte meg. (Felkészítő pedagógus: Pásztorné Horváth Adrienn)

Gratulálunk tanulóinknak a nagyszerű eredményeikhez és egyben köszönjük szüleiknek a felkészülés során nyújtott támogatásukat!

Kántorné Ujfalvi Barbara