Őszi versmondó versenyek

Iskolánk felső tagozatos tanulói eredményesen szerepeltek a közel múltban megrendezett különböző szavalóversenyeken. Az Öttevényi Általános Iskola Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából megrendezett kistérségi versenyén november 24 -én, az 5-6. osztályos kategóriában Szalai Kitti 1., Horváth Liza 2. helyezést ért el. Horváth Simon a 7.-8. osztályosok között a legjobbnak bizonyult, 1. helyezett lett.

A győri Újvárosi Művelődési Ház november 25 -én 7. alakalommal rendezte meg a Színesforgó versmondó találkozót, ahol Plangenauer Elizabet és Szalai Fanni 7. –es diákok képviselték iskolánkat.A jó hangulatú, tartalmas rendezvényen Szalai Fanni különdíjban részesült.

Gratulálok a gyerekeknek, büszke vagyok eredményeikre. Remélem, folytatás következik! ;)

Steininger Adél