Intézkedési terv

    Az abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola

Intézkedési terve a 2019/2020 -es tanévre

SZEPTEMBER

Szeptember 2.         830           Tanévnyitó, első tanítási nap.                                  

Szeptember 3.      1630           1. osztály szülői értekezlete                         

Szeptember 06. - október 25, november 04-08. kb. 07:30:10:30   Úszásoktatás 6/a osztály

Szeptember 7.                       VI. Abdai Szüreti- és Bornapok - községi ünnepség  

Szeptember 7.                        Sárkányhajó OB                                  

Szeptember11.     1700              2.-3.és 8/b  osztály szülői értekezletek          

                             1800            4. osztály szülői értekezlet                                 

Szeptember 12.     1630          Felsős szülői értekezletek 6a-7b.osztályok    

Szeptember 12.     1700          Felsős szülői értekezletek 5a.-5b.-6b.-7a.-8a. osztály

Szeptember 16. hétfő  1700    SZK gyűlés                                                   

Szeptember 20.                      Szemétszedés

Szeptember 20. 800-1700        Alsós diáknap (Bakony)                   

Szeptember 24. 10 óra           Tűzvédelmi próba                                        

Szeptember 24. 16 óra           Versvándor érkezése Abdára

Szeptember 26-27.                 Papírgyűjtés

Szeptember 27.                      Nemzetközi diáksport nap 5-8. évfolyam

Szeptember 29.      15:30       Szent Mihály napi fellépés Abdán

 

OKTÓBER

Október 4.                              Nemzeti emléknap október 6-ról 

Október 4.1400- 2000                   Kürtöskalácssütés minden alsós gyereknek és szüleiknek.

Október 10-11.                     „Tökös napok”- diák önkormányzati szervezésben tanulási időn kívüli  vidám programok

Október 13.    16:00              Idősek Napja

Október 15-18.                       Határtalanul kirándulás 7. évfolyam Felelős: Dr. Rádly Noémi

Október 22.                            Iskolai megemlékezés.

Október 23.   16:00                Ünnepi megemlékezés (önkormányzati rendezvény)      

Október 24.                            Iskolafogászat                                                          

Október 25.                            Nevelőtestületi értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

Október 26 - November 3.     Őszi szünet

 

NOVEMBER

November 4.                          Első tanítási nap az Őszi szünet után

November 6.                           Alsós fogadóóra                               

November 7.                          Felsős fogadóóra                                          

November 9.      1530             Radnóti megemlékezés (iskolai) 

November 9.                          Tanítási nap a december 7-e ledolgozása

November                              szavalóverseny Öttevényen felsősöknek

November 11. hétfő    1700    SZK ülés                                           

Nov.11-dec.16., jan. 6-20.      07:30-10:30   Úszásoktatás 4. osztály                                             

Nov.15-dec.20.január 10-24. 07:30-10:30 Úszásoktatás 6.b osztály                                            

 

DECEMBER

December 5.       16:30        Mikulás Ünnepség (önkormányzati)           

December 7.                        Fehér Miklós Emléktorna (2.o.) (Szabadhegyi Közoktatási Központ)

December 14.                    szombat munkanap tanítási szünet december 31-e ledolgozása. 2020. április 25-én az egészségnapon dolgozzuk le

December 15.     1500             Falukarácsony (önkormányzati rendezvény)          

December 20.                  Téli szünet előtti utolsó tanítási nap iskolai karácsonyi ünnepség, karácsonyi játszóház                    .

December 21. – Január 5.      Téli szünet

 

JANUÁR

Január 6.                                 Téli szünet utáni első tanítási nap

Január 6. – Április 24.           Fizikai állapot felmérés felsősöknek.          

Január 24.                               I. félév vége, osztályozó értekezlet.            

Január 29. (óvodai)                Szülői értekezlet a leendő 1. osztályosok szüleinek az óvodában  

Január 31.                               Félévi értesítők kiosztása.    

 

FEBRUÁR

Február 3.  1400                      Félévi értekezlet                                           

Február 5. szerda                   Alsós szülői értekezlet                                 

Február 6. csütörtök              Felsős szülői értekezlet        

Február 7.              900            „Elsős nap” az iskolában leendő első osztályosoknak   

Február 10. hétfő 1700           SZK ülés                                                       

Február 14. du.                       Alsós farsangi bál                             

Február 19.   1000                   Zrínyi Ilona megemlékezés  

Február 21. du.                       Felsős farsangi bál                                       

Február 26.                             1-2. óra „Nyílt nap” az iskolában minden osztályban

 

MÁRCIUS

Március 2.- 6.                        Pénz 7                                                        

Március 13.                            Iskolai megemlékezés.

Március 15.           1848/49-e forradalom és szabadságharc évfordulója önkormányzati ünnepség

Március 23-27.                      Digitális témahét.

 

ÁPRILIS

Április                                    Első osztályosok beíratása                           

Április                                    Kalmár László matematika verseny

Április 8.                                Pályaorientációs nap (tanítás nélküli munkanap)

Április9-14.                           Tavaszi szünet 

Április 15. szerda                  A tavaszi szünet utáni első tanítási nap

Április 17.                              Magyar vers napja

Április 20-24.                        Fenntarthatósági témahét.

Április 22.                              Alsós fogadóóra                             

Április 23.                              Felsős fogadóóra                   

Április 25                               Egészségnap (tanítás nélküli munkanap)                                         

Április 24.                             NETFIT mérések befejezésének határideje  

Április 27. hétfő 1700           SZK ülés                                                       

Április 30.                             Nevelőtestületi értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

 

MÁJUS

Május 1.                                 Tanítási szünet

Május 5.                                 Radnóti megemlékezés (iskolai)

Május 8. péntek                     Tantestületi kirándulás                                

Május 18 – 22.                       Alsós erdei iskola                   Tűzvédelmi próba                

Május 20.                               Idegen nyelvi mérés             

Május 27.                               Kompetenciamérés   

 

JÚNIUS

Június 4.                                Nemzeti Összetartozás Napja                                   

Június 5. péntek                     Alsós osztálykirándulás                   

Június 1.                                 Pünkösd hétfő, tanítási szünet

Június 8.                                 Diáknap  (tanítás nélküli munkanap)

Június 9. - 10.                        Osztálykirándulások (tanítás nélküli munkanap)

Június 15.                               Utolsó tanítási nap                                    

Június 19.            1730            Évzáró                                                         

Június 20.            1000            Ballagás                                            

Június 26.              900            Tanévzáró értekezlet                                  

 

Étkezési díjak befizetésének várható időpontjai a 2019/2020-as tanévre:

2019. október 10. csütörtök

2019. november 11. hétfő

2019. december 10. kedd

2020. január 13. hétfő

2020. február 10. hétfő

2020. március 10. kedd

2020. április 14. kedd

2020. május 11. hétfő

2020. június 8. hétfő

 

Az iskola vezetése az időpontok módosításának jogát fenntartja!