Anyagi támogatás

Köszönjük azoknak a szervezeteknek, akik anyagiakban hozzájárultak iskolánk  működéséhez! Ők a következők:

• Abdai önkormányzat
  • Billi söröző
  • Borsodi Péter
  • Fliegl Kft
  • Gulyás csárda
  • Harnyas pékség
  • Kaizer-food Kft
  • Lébény-Kunsziget Tksz.
  • Napraforgó virágüzlet

Egyéb támogatás

Köszönjük azoknak a szervezeteknek és személyeknek a munkáját, akik év közben az iskolás gyerekeknek foglalkozásokat szerveztek. Ők a következők:

• tűzoltó szakkör
  • jazz-balett Selyem Enikő vezetésével
  • kerámia szakkör
  • judo szakkör Puter Ferenc vezetésével
  • Royal Rangers cserkész szakkör Lehotzky József vezetésével
  • néptánc foglalkozás Putz Katalin, Radics János és Jocha Balázs vezetésével
  • Gyermekjóléti szolgálat

Ezen kívül köszönetet mondunk Somogyi Évának, aki fényképekben örökíti meg alkalmainkat, és „Sebi”-nek, aki sokat segít a hangosításban.

A Neurobit Bt-nek köszönjük a gyakori technikai segítségnyújtást.

Szülők

Ők azok, akik mind anyagilag, mind gyakorlatban rendszeresen segítik iskolánk munkáját. Köszönjük mindazoknak, akik bármilyen módon hozzájárultak az iskola életéhez év közben!

Hálásak vagyunk és nagyra értékeljük a kirándulásokon és az iskolai alkalmakon történő szülői kíséretet, felügyeletet, a sok-sok finom süteményt, az apró közreműködéseket: virágot, karácsonyfát, díszítéseket. Hálásak vagyunk az iskolarádióban és az iskola alapítványának megalapításában való anyagi közreműködésért is!

Nagyon szépen köszönjük a támogatást mindnyájuknak!