Sárkányhajózás 2026. június
A Vízitúra mindenkié - Vízitúrázz Magyarországon! program keretén belül elsőseink sárkányhajóztak Faltusz Róbert szervezésében.
Az 1. osztályosok egy felejthetetlen élménnyel gazdagodtak, amikor közösen kipróbálhatták a sárkányhajózást. A legkisebbek nagy izgalommal és fegyelmezetten szálltak be a hatalmas, színes hajóba. A gyerekek egyszerre evezve tanulták meg az igazi csapatmunka fontosságát, melyet kormányosunk, Kató Zoltán irányított. A vízi kaland során a diákok nemcsak jól szórakoztak, hanem a mozgás örömét is átélték.
A nap végén a kis elsősök büszkén és élményekkel teli, igazi sárkányhajós csapatként tértek vissza a partra. Nagyon büszkék vagyunk rájuk!




