Versünnep - versmondó versenyek

Április 11-e a Költészet napja. Az idei tanévben is közösen ünnepeltük költőinket. Verselni hívtuk az alsós és felsős diákokat .Egy -egy szabadon választható magyar költő versét mondhatták el, társaik és maguk örömére. 42 tanulónk vállalkozott, hogy így népszerűsíti a verseket, varázsolja szebbé a hétköznapokat. Aki nem akart kiállni , az is részese lehetett a verselésnek, hiszen találtunk olyan költeményt, melyet minden kisdiák ismert, így azt együtt elmondtuk. tartalmasan , egymásra figyelve, egymástól tanulva töltöttük el a délutánt.

A Versünnep , jó gyakorlási alkalomnak bizonyult, azon tanulók számára is ,akik először Győrzámolyon , majd Kunszigeten indultak , versmondó versenyen. Mindkét helyszínen derekasan helytálltak tanulóink. Dicséret illeti őket!

Győrzámolyon versenyzők :

1.o.  Búza Botond