Programjainkról röviden...

Kiskutatók éjszakája

A meghirdetett programra 20 felső osztályos tanuló jelentkezett, akik nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a játékos vetélkedőkbe. Szinte minden állomáson lévő feladatot sikeresen teljesítettek. Öröm volt látni, hogy csapatként dolgoztak és gondolkodtak és segítették egymást. Nagyon sok érdekes és izgalmas feladat volt a kiépített állomásokon, és a gyerekekben mindenhol nagy volt a nyerni akarás és igyekeztek mindent maximálisan teljesíteni.

 

Karácsonyi műsor

Az idei falukarácsonyon a 5. és a 7. diákjai léptek fel a templomban.

Minden tanuló dicséretet érdemel, mert fegyelmezetten és színvonalasan adták elő a megtanult betlehemes játékot és szavalták el a karácsonyi verseket. A téli szünet előtti utolsó tanítási napon, a gyerekek a tanároknak és társaiknak is bemutatták a műsort készülve a karácsony csodájára és meghittségére.