DÖK NAP 2017. június 15.

Az ikrényi iskola utolsó tanítási napja, a DÖK nap volt, ami eseménydúsan telt.
A reggelt, Matis Mónikával és vakvezető kutyájával kezdtük. Sok hasznos információt tudtunk meg, hogy hogyan segítsük gyengénlátó vagy vak embertársainkat. Ezután Zsolti bácsival kipróbálhattuk, hogy milyen nehéz bekötött szemmel fehér bottal, akár csak egy tanteremben közlekedni. Lehetőség volt tapintással tárgyakat felismerni Móni néni segítségével. Az udvaron Anna és Roli Anyukája, volt diákunkkal Petivel és három kölyökkutyával vártak bennünket. Kis ízelítőt kaptunk egy kutyakiképzésről.
Délelőtt Makai Zsuzsanna rendőr őrnagy az udvaron kerékpáros ügyességi akadálypályát állított össze, amin hibátlanul próbáltunk végig biciklizni. Közben a felsősök drogmegelőzési előadást hallottak.
A napot a hagyományos tanár-diák focimeccs zárta, ami előtt a Suli Hírmondó EYOF TOTÓ eredményét hirdettük ki: hibátlan megoldása Metzker Lizának lett, aki EYOF-os ajándéktárgyakat vehetett át. Gratulálunk neki! A labdarúgó meccs végeredménye 4:2 lett a tanárok javára. Gratulálunk!
Minden segítőnek, előadónak köszönjük a 2016/17-es tanév utolsó napját!