I. MVM Országos Szupermini Fesztivál

2022. június 11-én először rendezte meg az MRSZ a MVM Országos Szupermini Röplabda Fesztivált az UTE Csarnokában. 

Az eseményen 20 egyesületből közel 200 U11-es korosztályú gyermek vett részt. A tornára meghívással jelentkezhettek a klubok, amely lényegében egy jutalom az idei szezonban való aktív részvételért. Az ország számos pontjáról érkező gyerekeket csapatokba osztották, ugyanis klubtól függetlenül, vegyes csapatok játszottak egymás ellen.

Az Ikrényi DSK-t 6 szuperminis képviselte, akik nagyon aktívan voltak: Egyházi Zoltán, Gacs Ágnes, Horváth László, Markó Renáta, Tenk Tamara és Vincze Kata. Illetve két kísérő mehetett, Lőrinczné Schnepp Katalin és Lőrincz Illés.

A röplabdán kívül számos más játék is várta a diákokat, így például kipróbálhatták a teqvolyt, traffipaxxal mérték az ütött labda gyorsaságát, kosár keretbe célbaütés volt    kosárérintéssel, strandlabdát kellett a levegőben tartani, terpeszröpi, páros forgóröpi és röptenisz sem maradt ki. A játékok után a gyerekek és edzők  ajándékban részesültek.

A fesztivál zárásaként látványos élőképpel köszöntek el a tanévtől.