Erdei iskolában jártunk

Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2018. május 28-tól június 1-ig erdei iskolában jártak.

46 diákot három pedagógus kísérte. (Kántorné Ujfalvi Barbara, Lászlóné Litavszki Hajnalka, Radics János)

Köszönjük a támogatást az Abdai Önkormányzatnak, a Zrínyi Ilona Abdai Ifjúsági Közhasznú Alapítványnak és a szülőknek!

Alsós Munkaközösség

Élménybeszámoló a 4. osztályos tanulók elbeszéléseiből:

Csopaki erdei iskola

Év eleje óta vártuk az indulás napját. Nagy izgalommal készültünk az útra.

Május 28-án reggel az abdai vasútállomásról indultunk. Két és fél órás utazás után végre megérkeztünk Csopakra. Elfoglaltuk a szobáinkat. Tágas, tiszta és barátságos hotelben laktunk.  Finom, bőséges reggeli és vacsora várt bennünket minden nap.

Érkezés után a közeli Balatonban lábat áztattunk. A bátrabbak nyakig merültek a hűsítő habokban.

Sok érdekes programon vettünk részt. Jártunk a királynék városában, Veszprémben. Ellátogattunk Tihanyba. Tihanyból áthajóztunk Balatonfüredre.

Több km-t túráztunk a hegyekben. Az erdei kirándulásokon mindenki próbára tehette és bizonyíthatta edzettségét. Eljutottunk a füredi Lóczy-barlangba. A hegy tetején lévő Jókai kilátóból megtekintettük a balatoni panorámát.

Kalandokkal teli hét gyorsan eltelt. Szép élményeket szereztünk és rengeteg új ismerettel gazdagodtunk.

Szuper jól éreztük magunkat. Köszönjük, hogy ott lehettünk!