DÖK nap 2026.06.15.

Iskolánkban hagyomány, hogy az utolsó tanítási héten tartjuk a DÖK napot.

Az idei DÖK nap egyik leglátványosabb programja egy KENDO bemutató volt, amely a diákok megismerhették a japán kardvívást.

Ezután iskolánk tanulóit 8 csapatra osztottuk, a csapatkapitányok a nyolcadikasok voltak. Versenyeztek egymással a különböző kreatív és ügyességi állomásokon.

A sportprogramok csúcspontját az izgalmas röplabda mérkőzés jelentette, ahol a felsős diákok mérhették össze a tudásukat.

A rendezvény remek hangulatban telt, és a változatos tevékenységek közelebb hozták egymáshoz az iskola közösségét.