Karácsony ünnepe iskolánkban

A téli szünet előtti utolsó tanítási napon filmvetítéssel kezdődtek a programok. Az alsó tagozatosok az „Utam az iskolába” című film megtekintése után arról beszélgettek, hogy mi milyen szerencsések vagyunk, mert természetes, hogy fizikai megerőltetés nélkül, kényelmesen megtesszük az utat az iskoláig és haza. Vannak országok, ahol bizony nagy áldozatok árán tehetik meg ezt a gyerekek.

A felsősök Nick Vujisic életének megismerése révén gondolkodhattak el azon, hogy az egészség, a testi épség mekkora kincs az életünkben, a boldogság forrása nem az anyagiakban, a pénzben kifejezhető értékekben rejlik.

A program a karácsonyi ünnepséggel folytatódott, melyen az alsó tagozatosok a társastánc órákon tanultakból adtak ízelítőt, majd a felsős lányok tánca után az énekkar következett Suhaj Miklós tanár úr gitárkíséretével.