PINDUR-PANDÚR verseny

2017. április 27-én vetélkedőn vettünk részt a győri rendőrségen, mivel a Győri Rendőrkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága „PINDUR-PANDÚR KI MIT TUD” címmel versenyt hirdetett az első és második osztályosoknak. Összesen hat győri és rajtunk kívül még egy vidéki csapat volt. Sajnos tovább nem jutottunk, de mindenképpen nagyon hasznos volt a felkészülés és a verseny is, ahol gyakorlati és elméleti feladatok is voltak.

8 tanuló képviselte iskolánkat: 1. osztály: Csáki Nóra. Bécsi Barnabás, Blahó Béla Roland, Metzker Liza, Szőllősi Boglárka, 2. osztály: Csigi Dorka, Horváth Bence, Simon Jácint.

Felkészülésben segített: Mohosné Matkovics Eszter és Lőrinczné Schnepp Katalin. Köszönjük az utaztatásban Barni Anyukájának és az önkormányzatnak a segítséget.