Címvédő lett az iskola sárkányhajó csapata

2018. május 6-án a Magyar Kajak-Kenu Szövetség és a Graboplast Győri Vízisport Egyesület által rendezett sárkányhajó versenyen az Ultrahidra megvédte a tavaly megszerzett vándorserleget. Ezzel újra kvalifikálta magát az őszi országos bajnokságra. A gyerekek keményen edzettek, és a futamokon szerzett fölényes győzelemmel bizonyították, hogy nem hiába dolgoztak.

A csapat nevében szeretném megköszönni a szülőknek a támogatást és a szurkolást. Külön köszönet Sándorné Giczi Klárának, Nagy Csabának és Schneiderné Güttel Mónikának, hogy anyagi hozzájárulásukkal lehetővé tették, hogy a gyerekek profi edzéseken készülhessenek a versenyre.

Köszönjük Horváth Alexnek, a Rába Dragon edzőjének, hogy lelkiismeretesen felkészítette csapatunkat és igazán megszerettette a gyerekekkel ezt a sportot!