Sikeres Egészség-Piac az iskolában

Sikeres Egészség Piac az iskolában

2016. április 16-án VII. alkalommal került megrendezésre Radics János Tanár Úr szervezésében az Egészség-Piac az iskolában. A szépszámú érdeklődöt Szabó Zsolt Pogármester Úr köszöntötte.

A délelőtt folyamán az alábbi méréseken, tanácsadásokon és programokon lehetett részt venni: bőrgyógyászat, szemvizsgálat, fogápolási és diatetikai tanácsadás, prosztatavizsgálat, vérnyomás, testsúly, testzsír és testtömeg-index mérés. Jóga, gyógymasszázs, Do in gyakorlatok. Egészséges ételek kóstoltatása. A Gézengúz Alapítvány 0-3 év közötti gyerekeknek szervezett tanácsadást és játszóházat. Az óvodás és iskoláskorú gyerekek számára kerékpáros ügyességi verseny, játszóház és ugrálóvár színesítette a programot. A rendezvényen közel 150-en vettek részt.

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Abda Község Önkormányzatának és a Zrínyi Ilona Abdai Ifjúsági Közhasznú Alapítványnak az anyagi támogatásért. A Harnyas Pékségnek és a RÁBAKÉSZ Kft.-nek az egészséges étel alapanyagok felajánlásáért.  A gyermekjóléti szolgálat munkatársainak a játszóház lebonyolításáért. Az Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola tantestületének az aktív részvételért,  a Gyöngyvirág Nyugdíjas Egyesület megjelet tagjainak az egészséges ételek elkészítéséért.

Az eseményről készült képek a galériában megtekinthetőek!