Tanévkezdés...

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A tanévkezdéssel kapcsolatos információk:

1. Az első tanítási nap programja:
• Gyülekező: 8:15-től kézfertőtlenítést követően az osztályteremben.
• Tanévnyitó ünnepség 8:30-kor az udvaron, melyre a kedves szülőket is várjuk szeretettel! (Tanulóinknak a megjelenés az alkalomhoz illő öltözetben.)
• Kérjük a szülőket, az iskola épületébe csak azok lépjenek be, akik rendelkeznek védettségi igazolvánnyal!!!!!! Az udvarra ez nem kötelező!!!
• Az első tanítási nap 11:45-ig tart, utána a gyerekek hazamenetnek.
• Aki a fenti időpont után felügyeletet/napközit kér, annak természetesen biztosítjuk.
• Az első napon kapják meg a tanulók a tankönyveket.
• Étkezést 2021.09.03. (péntektől) tudunk biztosítani azok számára, akik a szerdán megkapott igényléshez szükséges nyomtatványt csütörtökön reggel 8 óráig az iskolatitkárnak visszajuttatják!!!!!

2. A börcsi gyerekek az éves buszbérletüket az első tanítási napon kapják meg az iskolában. (A bérlet a kiváltott viszonylatjeggyel és a diákigazolvánnyal együtt érvényes. Új viszonylat jegy csak az 5. osztályosoknak kell.)

Abda,2021.08.27.
Ferenczy Tamás