Abda iskola - tanév kezdéssel kapcsolatos információk!

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

1. Az első tanítási nap programja:
  • Gyülekező  8:15-től kézfertőtlenítést követően az osztályteremben.
  • Hagyományos tanévnyitót nem tartunk, 8:30-koraz osztályteremben kerül sor az előző tanévi bizonyítványok és jutalomkönyvek kiosztására. A bizonyítványokat aláírva szeptember 4-ig (péntek) kell visszahozni!
  • Az előző évi tankönyveket október 1-jén (csütörtökön) kell visszahozni!
  • Az 1. osztályosok rövid köszöntése az udvaron történik, ezután ők is az osztálytermükbe mennek.
  • Kérjük a szülőket, hogy ne lépjenek be az iskola területére. Ez alól kivételt képeznek az 1. osztályos szülők,gyerekenként 1 fő részt vehet a köszöntésen.
  • Az első tanítási nap 11:45-ig tart utána a gyerekek hazamehetnek.
  • Aki a fenti időpont után felügyeletet/napközit kér, azt természetesen biztosítjuk.
  • Az első napon kapják meg a tanulók a tankönyveket.
  • Étkezést csütörtöktől tudunk biztosítani. Az igényléshez szükséges nyomtatványt kedden kapják meg a gyerekek és szerda reggel hozzák magukkal!

Abda, 2020.08.28.

Ferenczy Tamás intézményvezető