FELSŐS ERDEI ISKOLA

Kedves Szülők!

A járvány miatt elmaradt erdei iskolákat (Abdai Zrínyi Ilona Általános Iskola) 2 turnusban:

szeptember 7-9-ig és

szeptember 14-16-ig 20-20 fővel a 2020/2021-es tanévben 6-7-8. évfolyamos tanulóknak szervezzük meg Ravazdon.

Az alsós erdei iskoláról később adunk tájékoztatást!

Az

1. turnus         Rétine Nagy Melinda, Margittay László              a

2. turnus         Dr. Rádlyné Balogh Noémi, Csejtey Mónika tanáraink részvételével kerül megrendezésre.

A tábor költsége 12.000 forint.

Azokat a tanulókat, akik az áprilisi táborra jelentkeztek, őket is kérjük, hogy újból küldjék el a jelentkezésüket!

Jelentkezni az alábbi e-mail címeken lehet:

Jelentkezési határidő augusztus 19.

Abda, 2020.08.11.

Ferenczy Tamás